Camí de navegació Camí de navegació

Vés enrere

ActivitatsobertesEUISantPau

Activitats d'extensió
29/04/2018
Activitats obertes EUI - Sant Pau

Any acadèmic 2017/18

Seguint els enllaços, podeu consultar la relació de les activitats obertes que organitza l'EUI - Sant Pau durant el curs acadèmic 2017/18:


Visualització del contingut web Visualització del contingut web

Informació d'interès
Directora de l'Escola

Mercedes Abades

mabades@santpau.cat 

Coordinadora Titulació

Beatriz Campillo

bcampillo@santpau.cat 

Coordinadora 1r Curs

Maria Serret

mserret@santpau.cat 

Coordinadora 2n Curs

Elvira Hernández

ehernandezma@santpau.cat 

Coordinadora 3r Curs

Maria Teresa Ricart

mricart@santpau.cat 

Coordinadora 4t Curs

Adelaida Ramos

aramosf@santpau.cat 

Coordinadora de Mobilitat i intercanvis

Montserrat Guillaumet

mguillaumet@santpau.cat 

Coordinadora Recerca

Eva Román

eroman@santpau.cat 

Coordinadora de Qualitat

Rosalia Santesmases

rsantesmases@santpau.cat 

Coordinador de Recursos docents

Antonio Torres Quintana

atorresq@santpau.cat

Visualització del contingut web Visualització del contingut web

Coordinadores Màsters
Atenció d'infermeria a persones amb problemes cardíacs

Maria Teresa Ricart

mricart@santpau.cat

Infermeria gerontològica i geriàtrica

Elvira Hernández

ehernandezMa@santpau.cat 

Infermeria intensiva

Antonio Torres

atorresq@santpau.cat  

Infermeria oncològica

Adelaida Ramos

aramosf@santpau.cat 

Infermeria psiquiàtrica i salut mental

Seyla de Francisco

sdefrancisco@santpau.cat

Infermeria perioperatòria

Beatriz Campillo

bcampillo@santpau.cat 

Atenció d'infermeria al nen i a l'adolescent

Maria Serret

mserret@santpau.cat