Camí de navegació Camí de navegació

Visualització del contingut web Visualització del contingut web

Formularis Enviament Formularis Enviament

Dades usuari

*Nom i cognoms
*Email
*Telèfon de contacte

Dades de la petició

*Tipus d'informació demanada
  ALTRES (emplenar en Informació addicional)
Informació demanada dels Màsters
  ATENCIÓ D'INF. AL NEN I A L'ADOLESCENT
  INF. DE CURES AVANÇADES A LA PERSONA AMB PROBLEMES CARDIOVASCULARS
  INF. GERONTOLÒGICA I GERIÀTRICA
  INF. PSIQUIÀTRICA I SALUT MENTAL
Informació demanada dels Cursos d'especialització
  ESTRATEGIA INF. EN PROCESSOS D'ALT IMPACTE EMOCIONAL
  CURES AVANÇADES D'INF. EN EL TRACTAMENT DE LES FERIDES CRÒNIQUES
  GESTIÓ PER A COMANDAMENTS INTERMEDIS D'INF.
  COMPETÈNCIA DIGITAL EN SALUT 2.0
Informació addicional

 
 
 

Visualització del contingut web Visualització del contingut web

HOSSPAU Menu HOSSPAU Menu

Estudis

Visualització del contingut web Visualització del contingut web

Informació d'interès
Directora de l'Escola

Mercedes Abades

mabades@santpau.cat 

Coordinadora Titulació

Beatriz Campillo

bcampillo@santpau.cat 

Coordinadora 1r Curs

Maria Serret

mserret@santpau.cat 

Coordinadora 2n Curs

Elvira Hernández

ehernandezma@santpau.cat 

Coordinadora 3r Curs

Maria Teresa Ricart

mricart@santpau.cat 

Coordinadora 4t Curs

Adelaida Ramos

aramosf@santpau.cat 

Coordinadora de Mobilitat i intercanvis

Montserrat Guillaumet

mguillaumet@santpau.cat 

Coordinadora de Pràctiques

Seyla de Francisco

sdefrancisco@santpau.cat 

Coordinadora de Recerca

Eva Román

eroman@santpau.cat 

Coordinadora de Qualitat

Rosalia Santesmases

rsantesmases@santpau.cat 

Coordinador de Recursos docents

Antonio Torres

atorresq@santpau.cat

Visualització del contingut web Visualització del contingut web

Coordinadores Màsters
Infermeria de Cures Avançades a la Persona amb Problemes Cardiovasculars

Maria Teresa Ricart

mricart@santpau.cat

Infermeria Gerontològica i Geriàtrica

Elvira Hernández

ehernandezMa@santpau.cat 

Infermeria Intensiva

Antonio Torres

atorresq@santpau.cat  

Infermeria Oncològica

Adelaida Ramos

aramosf@santpau.cat 

Infermeria Psiquiàtrica i Salut Mental

Seyla de Francisco

sdefrancisco@santpau.cat

Infermeria Perioperatòria

Beatriz Campillo

bcampillo@santpau.cat 

Atenció d'Infermeria al Nen i a l'Adolescent

Maria Serret

mserret@santpau.cat